Příjmy a výdaje

Příjmy a výdaje


 JAK NA TO ? 

 

 Přečti si základní kroky


 INTERAKTIVNÍ KOMERCE

Je nazývána byznysem 21. Století. Slučuje samo zásobování domácnosti a síťový marketink. Samo zásobování domácností je nezbytná činnost, kterou v běžném životě musíme a děláme všichni to znamená i Vy. Jednoduše řečeno díky interaktivní komerci máme možnost z našich nezbytných nucených výdajů udělat příjmy.

  

V našem případě k tomu využíváme internet a obchodní partnery, kde nakupujeme zboží a služby z pohodlí domova. Jste odměňováni na základě velikosti obratu jak svého, tak celkového obratu celé sítě uživatelů, kterou vytvoříte. Internet nám tak podstatně  zkracuje obchodní řetězec tudíž zůstává velký obnos peněz, který se rozděluje zpátky mezi uživatelé nebo osoby ,které se podílely na obratu obchodních partnerů, podle předem dané bonusové tabulky.

Jednoduše z vašich největších výdajů v domácnosti, uděláme příjmy. Jinými slovy využíváme tok peněz nucených výdajů, které stejně někde  utrácíme ať chceme nebo né (jídlo, oblečení, zboží denní spotřeby, spotřební zboží, elektřina, plyn, benzín, nafta, telefón, internet, koníčky a jiné služby a produkty ). Tím vytváříme neustále obrat pořád do kola znovu a znovu dokonce svého života, jelikož je každý z nás spotřebitelem. Dále napojujeme nové spotřebitelé do virtuálních internetových sítí a tak vytváříme čím dál větší obrat. A čím větší obrat budete mít tím více peněz bude vyplaceno na Váš účet. Tedy POMÁHÁME LIDEM NAVÝŠIT SI PŘÍJEM ZMĚNOU ZPŮSOBU NAKUPOVÁNÍ POMOCÍ INTERNETU.

A moje otázka na vás zní ?

Kolik vám vrací peněz zpět ! Majitel obchodu ve ,kterém utrácíte svoje těžce vydělané peníze ? 

 


1.obr. Klasický obchodní řetězec
2.obr. Obchodní řetězec po změně

CO ZÍSKÁTE ZMĚNOU NAKUPOVÁNÍ 

1.Úspora času a peněz o 30 % levnější nákupy
2.Aktivní příjem  a 30 % marže z možnosti prodeje
3.Pasivní příjem z budování spotřebitelské sítě

1.obr. Klasický obchodní řetězec
2.obr. Obchodní řetězec po změně

CO ZÍSKÁTE ZMĚNOU NAKUPOVÁNÍ

1.Úspora času a peněz o 30 % levnější nákupy
2.Aktivní příjem a 30 % marže z možnosti prodeje
3.Pasivní příjem z budování spotřebitelské sítě

Představení podnikatelské příležitosti

JAK SE ZAPOJIT DO PODNIKÁNÍ V ONLINE SVĚTĚ


Jak na to ? Pomohu vám...

KROK 1: Stáhněte si E-BOOK ZDARMA.
Tento e-book je určen pro lidi, kteří se zajímají o lepší životní styl, osobní růst a vyšší příjem.

KROK 2: Shlédněte youtube video
Dozvíte se během 6-ti minut ,,O čem to je......"

Nebo využijte možnosti domluvit si osobní schůzku, kde se dozvíte konkrétní informace a postupy jak můžete začít své podnikání s naší podporou.

Těším se na setkání s vámi.E - book zdarma

Jak začít podnikat přes internet se zárukou

Tento e-book je určen pro lidi, kteří se zajímají o lepší životní styl, osobní růst a vyšší příjem. V tomto e-booku se dozvíte základní charakteristiky „podnikání se zárukou pro 21. století“, návod jak získat finanční a časovou svobodu.

Chcete se dozvědět jak na to? Je to jednoduché! Stáhněte si zdarma e-book
"Jak začít podnikat přes internet se zárukou" a můžete začít už dnes!Kontakt

Využijte možnosti domluvit si osobní schůzku, kde se dozvíte konkrétní informace a postupy jak můžete začít své podnikání s naší podporou.